Dle  živnostenského oprávnění č. OŽU/28307/2016/HKv/253.2.2-28309, vydaného Městským úřadem Lanškroun dne 18.08.2016.

 Domov u studánky nabízí výhodné ubytování (max. na 10 kalendářních dní) nacházející se v prostorách ubytovny zaměstnanců. Jedná se o 2 dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zázemím. K dispozici je i vybavená kuchyňka s jídelnou. Parkování u objektu možné na základě domluvy. Cyklistická kole lze uschovat v uzamykatelném prostoru objektu.
V současné době nemáme volné kapacity k ubytování. O uvolnění kapacit budeme opět informovat na našich webových stránkách. 

Okolí ubytování nabízí nejrůznější možnosti, kam vyrazit na výlety. Samotná obec Anenská Studánka, ve které se ubytování nachází, leží na jižním cípu okresu Ústí nad Orlicí a je tak přímo obklopena hranicí s okresem Svitavy. Nejbližší města jsou Lanškroun (8 km), Česká Třebová (8 km) a Svitavy (15 km). Dominantou obce je kostel sv. Vavřince. Přímo v areálu domova u studánky můžete zavítat do kaple Panny Marie Pomocné a prohlédnout si nově zrekonstruovaný pramen Anenského potoka. Zajímavé kulturní památky nabízí nedaleké město Litomyšl, vzdálené 28 km. Naleznete zde například Státní zámek Litomyšl, který je součástí světového dědictví UNESCO. Také Zámek v Moravské Třebové (26 km) paří k nejvýznamnějším renesančním památkám v České republice. Byl postaven na konci 15. století podle plánů italských stavitelů. Kromě tradičních expozic je zde také středověká mučírna nebo alchymická laboratoř. Své vyžití si mohou najít i nadšenci cyklistiky. Oblíbená je například trasa Damníkov - Lanškroun - údolím Moravské Sázavy na Bukovou horu (28,6 km), která vás provede krásnými místy okolní přírody. Nejbližší krytý plavecký bazén se nachází v České Třebové (12,2 km) a příznivci zimních sportů mohou využít služeb Ski areálu Peklák (12,7 km).

Cena ubytování: 120,--Kč/osoba/den