Domov u studánky přijme pracovníky na pozice

Vedoucí přímé péče

Náplň práce
  • odpovídá za řízení, plánování, rozhodování, kontrolu a koordinaci přímé péče všech sociálních služeb, které má Domov u studánky registrované, za vytváření podmínek k dosažení cíle, delegování úkolů, podněcování změn;
  • spolupracuje na tvorbě koncepce činnosti Domova, odborně a metodicky řídí úseky přímé péče;
  • provádí analytickou, koncepční a metodickou činnost v rámci činnosti zařízení;
  • podílí se na koordinaci zdravotní a sociální složky v péči o klienta a provádí analýzu jejich potřeb;
  • kontroluje dodržování veškerých postupů přímé péče;
  • sleduje a naslouchá potřebám a přáním klientů, zaznamenává je a následně s nimi dle dané situace pracuje;
  • poskytuje podporu pro zachování základních sociálních a společenských kontaktů, posiluje životní aktivizace klientů a uspokojuje tak jejich biopsychosociální potřeby, v těchto činnostech vede své podřízené pracovníky přímé péče;
  • zodpovídá za individuální nastavení podpory a péče;
  • spolupracuje s rodinou a jinými blízkými osobami klienta.
Očekáváme
  • vysokoškolské vzdělání v sociální, pedagogické nebo zdravotní oblasti,
  • předchozí zkušenosti z vedoucí pozice,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci,
  • ochotu se dále vzdělávat a profesně rozvíjet,
  • uživatelskou znalost MS Office,
  • orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

Nabízíme
  • přátelskou atmosféru
  • motivující finanční ohodnocení
  • podpora vzdělávání a osobního růstu
  • bezplatnou právní poradnu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky

Místo výkonu práce

obec Anenská Studánka

Předpokládaný termín nástupu: dohodou

Životopisy zasílejte na e-mail

Personalista

 Charakteristika činnosti
  • vyřizování pracovně právních záležitostí zaměstnanců;
  • organizace a příprava výběrových řízení uchazečů o zaměstnání;
  • uzavírání a ukončování pracovních poměrů, vedení osobních spisů zaměstnanců;
  • evidence a zpracovávání docházek;
  • zpracovávání zákonných statistických přehledů;
  • součinnost při registraci sociálních služeb
  • úvazek 0,5
 Požadavky
  • minimálně úplné střední vzdělání (s maturitou);
  • praxe na obdobné pozici výhodou;
  • bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zdravotní způsobilost;
  • znalost práce na PC (Word, Excel);
  • ŘP sk. B;
  • dobrý vztah k lidem s postižením.
Nabízíme
  •  5 týdnů řádné dovolené, pro jednotlivce možnost ubytování;
  • možnost dalšího vzdělávání, profesní rozvoj;
  • pěkné pracovní prostředí;
  • plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + příplatky;
  • zkrácený úvazek 20 hodin.

Anenská Studánka

 Životopisy posílejte na e-mail